Smocza Dolina

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-14 07:01:42

Julia Krost

[GM]Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 8
Punktów :   

Jak?

Jak?Po co?Kto to taki?
Słyszę ciągle te pytania - Powiedział starszy pan z laską.
Znowu Kraj Krosta i Frosta się odnawia,to znaczy,że znowu muszę uczyć młode dzieciaki z lasu....No cóż,ale taka jest moja robota jako pra pra wnuk
Krosta.
Hm...Ciekawe czemu żaden jeszcze do mnie nie przyszedł...? - Dziwił się mędrzec.
Może już mają innego nauczyciela?...
Hmm...Trzeba to sprawdzić!Mędrzec poszedł do lasu z nadzieją,że spotka tam młodych uczniów i ich jajka.Ale nie było ich tam.Po chwili gdy cały czas rozglądał się,zobaczył pewien medalion.
Nie wiedział skąd nie wiedział jak...Ale medalion wydawał się mu być bardzo znajomy...
-Hmm....Ten medalion bardzo przypomina mi medalion mojego pra pra dziadka i medalion Frosta... - Zaczął rozmyślać.
Czy to Frost?Nie wiadomo....Czy to Starzec,mój kuzyn?
Hmm... - mędrzec znów zaczął rozmyślać...
Nie! - krzyknął nagle.
Przecież jestem po złej stronie lasu! - Znowu krzyknął,przywołał od razu swojego smoka i razem z nim udali się na drugą połowę lasu...
Ale mędrca cały czas zastanawiało skąd wziął się ten medalion...Kiedy już wrócił na dobrą stronę lasu zobaczył pełno młodych dzieciaków ze swoimi jajkami.Gdy chciał podejść do jednego,szedł,szedł,szedł....I walnął w drzewo.Wiem iż dziwnie to zabrzmiało...Ale został po nim i jego smoku tylko duch.....
I od tamtej pory każdy idzie po wskazówki właśnie do tamtego drzewa aby zobaczyć mędrca.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plśmieszne kawały materace hilding