Smocza Dolina


#1 2010-12-17 19:12:44

Gwendolina

Próbny Admin

Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 3
Punktów :   

Gwendolina

Imię i Nazwisko: Gwendolina Azrael

Historia: Podobnie jak niektórzy trafiłam tu przypadkiem, zwykłe szczęście (a może tak miało być?) Czasami zdarzało mi się wychodzić na bardzo długie spacery do podejrzanych miejsc. Rodzice martwili się, żeby nic mi się nie stało, jednak ja w ogóle się nie bałam. Wynikało to z powodu zdarzeń jakie przeżywałam. W szkole nie byłam lubiana, nie wiem czemu. Z czasem jednak przyzwyczaiłam się do tego. Jednak pewnego dnia, kiedy wyszłam ze szkoły zaczęto mnie przezywać. Tego już nie wytrzymałam. Uciekłam na pobliski cmentarz i tam się ukryłam. Zobaczyłam światło, z początku wydawało mi się podejrzane, jednak po chwili zaczęłam iść w jego stronę. Nagle pojawiłam się w dziwnym miejscu. Później okazało się, że to Smocza Dolina. Od tego momentu zaczyna się moja historia ze smokami.

Opis Charakteru: Odkąd trafiłam do Smoczej Doliny stałam się pewna siebie i umiałam sobie już radzić z problemami. Stałam się wesołą, odważną dziewczyną, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Zainteresowania: Interesuję się zgłębianiem tajemnic smoków, wierzę też w duchy. Mój umysł najczęściej "otwiera się" nocą, dlatego właśnie o tej porze najczęściej wychodzę.

Imię smoka: Lorelei
Żywioł:Noc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl